Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
19.01. Valjevska Mionica Opština Valjevo

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
12.02. Valjevska Mionica Opština Valjevo

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
14. 03. Mrčajevci Opština Čačak
Valjevska Mionica Opština Valjevo
22. 03. Samaila Opština Kraljevo
Veliki Šiljegovac Opština Kruševac
29. 03. Debeljača Opština Kovačica

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
07. 04. Kruševac Opština Kruševac
Svrljig Opština Svrljig
Velika Plana Opština Velika Plana
Kosjerić Opština Kosjerić
08. 04. Valjevska Mionica Opština Valjevo

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
06. 05. Kaona Opština Čačak
Stopanja Opština Trstenik
Ribare Opština Svrljig
Knjaževac Opština Knjaževac
06 - 08. 05. Kraljevo Opština Kraljevo
08. 05. Koceljeva Opština Koceljeva
Ivanjica Opština Ivanjica
Kuršumlija Opština Kuršumlija
Žitorađa Opština Žitorađa
Zlot Opština Bor
Valjevska Mionica Opština Valjevo
09. 05. Osečina Opština Valjevo
10. 05. Užice Opština Užice
12. 05. Guševac Opština Svrljig
14. 05. Čačak Opština Čačak
Ub Opština Ub
Brus Opština Brus
Mladenovac Opština Mladenovac
Paraćin Opština Paraćin
15. 05. Lebane Opština Lebane
Zaječar Opština Zaječar
21. 05. Čajetina Opština Čajetina
Boljevac Opština Boljevac
Stepojevac Opština Lazarevac
22. 05. Gornji Milanovac Opština Gornji Milanovac
24. 05. Trstenik Opština Trstenik
24 - 26. 05. Valjevo Opština Valjevo
28. 05. Arilje Opština Arilje
Raška Opština Raška
31.05. Debeljača Opština Kovačica
     

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
03. 06. Kragujevac Opština Kragujevac
Leskovac Opština Leskovac
Bajina Bašta Opština Bajina Bašta
Sokobanja Opština Sokobanja
Trstenik Opština Trstenik
Lazarevac Opština Lazarevac
Blace Opština Blace
07. 06. Rgatina Opština Zaječar
09. 06. Jagodina Opština Jagodina
12 - 14. 06. Kraljevo Opština Kraljevo
19. 06. Ćuprija Opština Ćuprija
24. 06. Belanovica Opština Ljig
Bučje Opština Knjaževac
Kruševac Opština Kruševac
28. 06. Lazarevac Opština Lazarevac
Rogačica Opština Bajina Bašta
Pirot Opština Pirot
Loznica Opština Loznica
Veliki Popović Opština Despotovac

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
07. 07. Baroševac Opština Lazarevac
Brus Opština Brus
Minićevo Opština Knjaževac
Velika Lešnica Opština Loznica
Lebane Opština Lebane
Slatina Opština Čačak
Kalna Opština Knjaževac
Moklište Opština Bela Palank
Požarevac Opština Požarevac
Valjevska Mionica Opština Valjevo
Kostojevići Opština Bajina Bašta
Velika Drenova Opština Trstenik
12. 07. Aleksinac Opština Aleksinac
Brus Opština Brus
Baroševac Opština Lazarevac
Varvarin Opština Varvarin
Negotin Opština Negotin
Obrenovac Opština Obrenovac
Ljig Opština Ljig
Zlot Opština Bor
Užička Požega Opština Užička Požega
Tekeriš Opština Loznica
Smederevo Opština Smederevo
Velika Plana Opština Velika Plana
Stopanja Opština Trstenik
12 - 14. 07. Kraljevo Opština Kraljevo
14. 07. Lapovo Opština Lapovo
21. 07. Bor Opština Bor
Bajina Bašta Opština Bajina Bašta
Kosjerić Opština Kosjerić
Mrčajevci Opština Čačak
Petrovac na Mlavi Opština Petrovac na Mlavi
Veliki Šiljegovac Opština Kruševac
Senjski Rudnik Opština Despotovac
24. 07. Donje Crniljevo Opština Koceljeva
25. 07. Stepojevac Opština Lazarevac
26. 07. Aranđelovac Opština Aranđelovac
Vlasotince Opština Vlasotince
Brza Palanka Opština Kladovo
Velika Plana Opština Velika Plana
Ljig Opština Ljig
Svrljig Opština Svrljig
Svilajnac Opština Svilajnac
28. 07. Vrnjačka Banja Opština Vrnjačka Banja
30. 07. Lajkovac Opština Lajkovac
Mladenovac Opština Mladenovac
Veliko Orašje Opština Velika Plana

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
02. 08. Gornji Milanovac Opština Gornji Milanovac
Knjaževac Opština Knjaževac
Kruševac Opština Kruševac
Paraćin Opština Paraćin
Rača Kragujevačka Opština Kragujevac
Valjevo Opština Valjevo
Veliko Gradište Opština Veliko Gradište
Žagubica Opština Žagubica
Ovčar Banja Opština Čačak
Jabukovac Opština Negotin
Kotraža Opština Lučani
Selevac Opština Smederevska Palanka
Kostojevići Opština Bajina Bašta
Čobanac Opština Crna Trava
Donje Crniljevo Opština Koceljeva
Sopot Opština Sopot
08. 08. Aleksandrovac (Župski) Opština Aleksandrovac
09. 08. Krupanj Opština Krupanj
Markovac Opština Mladenovac
Ub Opština Ub
Jagodina Opština Jagodina
Kalna Opština Knjaževac
Samaila Opština Kraljevo
Valjevska Mionica Opština Valjevo
Takovo Opština Gornji Milanovac
11. 08. Kučevo Opština Kučevo
12. 08. Leskovac Opština Leskovac
14. 08. Sokobanja Opština Sokobanja
Deligrad Opština Aleksinac
Lozovik Opština Velika Plana
15. 08. Belanovica Opština Ljig
Trstenik Opština Trstenik
Lapovo Opština Lapovo
19. 08. Bela Palanka Opština Bela Palanka
Knić Opština Knić
Kolari Opština Smederevo
Rogačica Opština Bajina Bašta
Žabari Opština Žabari
Saraoci Opština Velika Plana
Surdulica Opština Surdulica
Ćuprija Opština Ćuprija
Žitorađa Opština Žitorađa
Mionica Opština Valjevo
Rabrovo Opština Kučevo
Dušanovac Opština Negotin
20. 08. Sokobanja Opština Sokobanja
21. 08. Rabrovo Opština Kučevo
24. 08. Zlot Opština Bor
28. 08. Aranđelovac Opština Aranđelovac
Aleksinac Opština Aleksinac
Batočina Opština Batočina
Golubac Opština Golubac
Tavnik Opština Kraljevo
Kladovo Opština Kladovo
Loznica Opština Loznica
Svrljig Opština Svrljig
Varvarin Opština Varvarin
Lajkovac Opština Lajkovac
Veliki Popović Opština Despotovac
29. 08. Stopanja Opština Trstenik
30. 08. Debeljača Opština Kovačica

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
01. 09. Mali Izvor Opština Zaječar
Žagubica Opština Žagubica
Salaš Opština Negotin
Veliko Laole Opština Petrovac na Mlavi
02. 09. Petrovac na Mlavi Opština Petrovac na Mlavi
Donje Crniljevo Opština Koceljeva
03. 09. Bor Opština Bor
04. 09. Blace Opština Blace
Deligrad Opština Aleksinac
Velika Plana Opština Velika Plana
07. 09. Zaječar Opština Zaječar
09. 09. Pirot Opština Pirot
11. 09. Brus Opština Brus
Čačak Opština Čačak
Lazarevac Opština Lazarevac
Mladenovac Opština Mladenovac
Velika Lešnica Opština Loznica
Svilajnac Opština Svilajnac
Vladičin Han Opština Vladičin Han
Prokuplje Opština Prokuplje
Selevac Opština Smederevska Palanka
14. 09. Valjevska Mionica Opština Valjevo
19. 09. Batočina Opština Batočina
21. 09. Dimitrovgrad Opština Dimitrovgrad
Kruševac Opština Kruševac
Kučevo Opština Kučevo
Leskovac Opština Leskovac
Lapovo Opština Lapovo
Negotin Opština Negotin
Ljig Opština Ljig
Ub Opština Ub
Užička Požega Opština Užička Požega
Smederevo Opština Smederevo
Šabac Opština Šabac
Guševac Opština Svrljig
22. 09. Guča Opština Lučani
27. 09. Babušnica Opština Babušnica
Golubac Opština Golubac
Ljig Opština Ljig
Mrčajevci Opština Čačak
Osečina Opština Osečina
Žagubica Opština Žagubica
Niš Opština Niš
Ćuprija Opština Ćuprija
Podunavci Opština Kraljevo
Jabukovac Opština Negotin
Čajetina Opština Čajetina
Smederevska Palanka Opština Smederevska Palanka
28. 09. Umčari Opština Grocka

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
03. 10. Belanovica Opština Ljig
Bor Opština Bor
12. 10. Ivanjica Opština Ivanjica
Valjevo Opština Valjevo
Veliko Orašje Opština Velika Plana
Kolari Opština Smederevo
Saraoci Opština Velika Plana
14. 10. Arilje Opština Arilje
Sokobanja Opština Sokobanja
Jagodina Opština Jagodina
Leskovac Opština Leskovac
Raška Opština Raška
Zavlaka Opština Krupanj
15. 10. Požarevac Opština Požarevac
19. 10. Bajina Bašta Opština Bajina Bašta
Gornji Milanovac Opština Gornji Milanovac
Kosjerić Opština Kosjerić
Krupanj Opština Krupanj
Mala Krsna Opština Smederevo
Markovac Opština Mladenovac
Mladenovac Opština Mladenovac
Paraćin Opština Paraćin
Petrovac na Mlavi Opština Petrovac na Mlavi
Trstenik Opština Trstenik
Guševac Opština Svrljig
20. 10. Lebane Opština Lebane
Minićevo Opština Knjaževac
Valjevska Mionica Opština Valjevo
22 - 24. 10. Kraljevo Opština Kraljevo
27. 10. Aleksandrovac Opština Aleksandrovac
Aleksinac Opština Aleksinac
Ljig Opština Ljig
Pecka Opština Osečina
Rača Kragujevačka Opština Kragujevac
Sopot Opština Sopot
Veliki Popović Opština Despotovac
Vlasotince Opština Vlasotince
Užice Opština Užice
31. 10. Kladovo Opština Kladovo
Ub Opština Ub
Kotraža Opština Lučani

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
05. 11. Debeljača Opština Kovačica
08. 11. Svilajnac Opština Svilajnac
Varvarin Opština Varvarin
Koceljeva Opština Koceljeva
Valjevska Mionica Opština Valjevo
Kostojevići Opština Bajina Bašta
Užička Požega Opština Požega
08 - 10. 11. Rabrovo Opština Kučevo
11. 11. Veliko Gradište Opština Veliko Gradište
12. 11. Ljuborađa Opština Babušnica
14. 11. Kosjerić Opština Kosjerić
21. 11. Ljig Opština Ljig

Datum Mesto Opština
Svakog 1. u mesecu Erdevik Opština Šid
Svakog 3. u mesecu Ruma Opština Ruma
Svakog 5. u mesecu Laćarak Opština Sremska Mitrovica
Svakog 15. u mesecu Šid Opština Šid
Prva nedelja u mesecu Senta Opština Senta
Novo Miloševo Opština Novi Bečej
Druga nedelja u mesecu Bačka Topola Opština Bačka Topola
Šajkaš Opština Titel
Bašaid Opština Kikinda
Šašinci Opština Sremska Mitrovica
Treća nedelja u mesecu Žabalj Opština Žabalj
Čantavir Opština Subotica
Pećinci Opština Pećinci
Mokrin Opština Kikinda
Poslednja nedelja u mesecu Sombor Opština Sombor
Temerin Opština Temerin
Male Pijace Opština Kanjiža
Četvrti petak u mesecu Bački Petrovac Opština Bački Petrovac
03. 12. Valjevska Mionica Opština Valjevo

Datum Naziv Mesto Okrug
Svakog 1. u mesecu Erdevik vašarište Sremski okrug
Svakog 3. u mesecu,
početak prijema stoke 02.od 22h
Rumski vašar
Ruma Sremski okrug
Svakog 15. u mesecu Šid vašarište Sremski okrug
Svakog 20. u mesecu Laćarak
vašarište Sremski okrug
06. Maj Vašar Jabukovac
Jabukovac
Borski okrug
Vašar
Tomaševac
Srednje Banatski okrug
Fijakerijada
Čenta
Srednje Banatski okrug
08. Maj Vašar Negotin
Negotin
Borski okrug
Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
20. Maj Vašar Plavna
Plavna
Borski okrug
21. Maj Kriva Reka
Kriva Reka (Čajetina) Zlatiborski okrug
22. Maj Fijakerijada
Tomaševac
Srednje Banatski okrug
30. Maj Fijakerijada
Melenci
Srednje Banatski okrug
31. Maj Zavlaka
Zavlaka
Mačvanski okrug
03. Jun Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
19. Jun Vašar Štubik Štubik Borski okrug
24. Jun Vašar Urovica
Urovica
Borski okrug
28. Jun Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
Loznica
Loznica- Klupci
Mačvanski okrug
04. Jul Vašar Plavna
Plavna
Borski okrug
07. Jul Vašar Urovica
Urovica
Borski okrug
Vašar Lajkovac
Lajkovac
Kolubarski okrug
12. Jul Vašar Negotin
Negotin
Borski okrug
21. Jul Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
30. Jul Vašar Lajkovac
Lajkovac
Kolubarski okrug
02. Avgust Vašar Jabukovac
Jabukovac
Borski okrug
Fijakerijada
Novo Miloševo
Srednje Banatski okrug
Sopot
Tresije (Sopot)
Grad Beograd
15. Avgust Fijakerijada
Zrenjanin
Srednje Banatski okrug
19. Avgust Vašar Štubik
Štubik
Borski okrug
Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
Vašar
Tomaševac
Srednje Banatski okrug
21. Avgust Fijakerijada Boroš
Srednje Banatski okrug
28. Avgust Vašar Plavna
Plavna
Borski okrug
Fijakerijada
Bečej
Srednje Banatski okrug
Vašar Lajkovac
Lajkovac
Kolubarski okrug
Loznica
Loznica- Klupci
Mačvanski okrug
11. Septembar Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
14. Septembar Vašar Urovica
Urovica
Borski okrug
Sopot
Tresije (Sopot)
Grad Beograd
21. Septembar Vašar Negotin
Negotin
Borski okrug
27. Septembar Vašar Jabukovac
Jabukovac
Borski okrug
Kriva Reka
Kriva Reka (Čajetina)
Zlatiborski okrug
01. Oktobar Vašar Štubik
Štubik
Borski okrug
19. Oktobar Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
08. Novembar Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
Svakog meseca Mionica
Mionica
Kolubarski okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Svaki ponedeljak Sopot
Sopot
Grad Beograd
Ponedeljak 06 h
Beloljin
Beloljin
Toplički okrug
Blaževo
Blaževo
Rasinski okrug
Ponedeljak 07 h Stočna pijaca Babušnica
Babušnica Pirotski okrug
JKP pijaca Tutin
Tutin
Raški okrug
Stragari
Stragari
Šumadijski okrug
Ponedeljak 08 h Stočna pijaca Bujanovac
Naselje Karakaćka
Pčinjski okrug
Ponedeljak Bač
Bač
Južno Bački okrug
Pukovac
Pukovac
Nišavski okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Utorak 01 h
JKP pijaca Kraljevo
Samaila
Raški okrug
Utorak 04 h JKP pijaca Novi Pazar
Novi Pazar
Raški okrug
Utorak 06 h Plandište
Plandište
Južno Banatski okrug
Bela Crkva
Bela Crkva
Južno Banatski okrug
Bojnik
Bojnik
Pirotski okrug
Belušić
Belušić
Pomoravski okrug
Utorak 07 h V. Šiljegovac
V. Šiljegovac
Rasinski okrug
Vladimirci
Od autobuske stanice prema centru sela
Mačvanski okrug
Blace
Stara zadružna ekonomija
Toplički okrug
Utorak 08 h Otkupno mesto Z.Z. Voćar “Kotraža”
Kotraža
Moravički okrug
Utorak Savinsko selo
Savinsko selo
Južno Bački okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Svake srede
Negotin
Negotin
Borski okrug
Sreda 02 h
Osipaonica
Centar
Kolubarski okrug
Sreda 03 h Natalinci
Natalinci
Šumadijski okrug
Sreda 04 h Jagodina
Ribarski put Jagodina
Pomoravski okrug
Sreda 05 h Koceljeva
Kod DP Voćar
Mačvanski okrug
Draginje
U centru sela
Mačvanski okrug
Akmačići
Akmačići (Nova varoš)
Zlatiborski okrug
Sreda 06 h Vel. Plana
Gloža
Kolubarski okrug
Badovinici
Donja Mala
Mačvanski okrug
Konjuh
Konjuh
Rasinski okrug
Žitorađa
Kod veterinarske stanice
Toplički okrug
Sreda 07 h V. Kupci
V. Kupci
Rasinski okrug
Sreda Pločica Mramorak
Kod vatrogasnog doma
Južno Banatski okrug
Bečej
Bečej
Južno Bački okrug
Vrbas
Vrbas
Južno Bački okrug
Ruski Krstur
Ruski Krstur
Južno Bački okrug
Ečka Ečka Srednje Banatski okrug
B. Palanka
B. Palanka
Južno Bački okrug
Srpski Tebej
Srpski Tebej
Srednje Banatski okrug
Vitoševac
Vitoševac
Nišavski okrug
Bavanište
Ispred zadružnog doma
Južno Banatski okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Četvrtak 03 h
Stočna pijaca JKP “Moravac”
Mrčajevci
Moravički okrug
Četvrtak 05 h Vršac
Vršac
Južno Banatski okrug
Osečina
Osečina
Kolubarski okrug
Brus
Brus
Rasinski okrug
Požega
Požega
Zlatiborski okrug
Četvrtak 06 h Bogatić
Mirovac
Mačvanski okrug
Medveđa
Medveđa
Pirotski okrug
JKP pijaca Sjenica
Sjenica
Raški okrug
Rusko selo
Pijaca
Severno Banatski okrug
Bela Crkva
Bela Crkva
Južno Banatski okrug
Batočina
Batočina
Šumadijski okrug
Četvrtak 07 h Debro
Obrenovački put
Mačvanski okrug
Četvrtak 08 h Kuršumlija
Zadružna ekonomija
Toplički okrug
Četvrtak Mramor
Mramor
Nišavski okrug
Svrljig
Svrljig
Nišavski okrug
Ražanj
Ražanj
Nišavski okrug
Žitište
Žitište
Srednje Banatski okrug
Tomaševac
Tomaševac
Srednje Banatski okrug
Bečej
Bečej
Južno Bački okrug
Bavanište
Ispred zadružnog doma
Južno Banatski okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Svaki petak
Lazarevac
Lazarevac
Grad Beograd
Svaki petak u 06 h
Mladenovac
Mladenovac (Bataševo)
Grad Beograd
Svaki petak u 08 h
Štubik
Štubik
Borski okrug
Petak 01 h
JKP pijaca
Kraljevo
Raški okrug
Petak 03 h
Požarevac
Požarevac
Braničevski okrug
Beloševac
Beloševac
Kolubarski okrug
Petak 05 h
Aleksandrovac Aleksandrovac
Rasinski okrug
Ub
Ub
Kolubarski okrug
Kosjerić
Kosjerić
Zlatiborski okrug
Ivanjica
Ivanjica
Zlatiborski okrug
Arilje
Arilje
Zlatiborski okrug
Rača
Rača
Šumadijski okrug
Priboj
Priboj
Zlatiborski okrug
Petak 05.30 h
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Zlatiborski okrug
Petak 06 h
Stočna pijaca Sajmište JKP “Komunalac”
Čačak
Moravički okrug
Stočna pijaca JKP “17. septembar”
G. Milanovac
Moravički okrug
Stočna pijaca Sajmište JKP “Lučani” R.J.
Guča
Moravički okrug
Lebane
Lebane
Pirotski okrug
Vlasotince
Vlasotince
Pirotski okrug
Ćuprija
Ćuprija
Pomoravski okrug
Milutovac
Milutovac
Rasinski okrug
Kikinda
Vašarište
Severno Banatski okrug
Petak 07 h
Šabac Put Šabac-Majur
Moravički okrug
Stočna pijaca Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Pirotski okrug
Stočnacna pijaca Bela Palanka
Bela Palanka
Pirotski okrug
Zrenjanin
Zrenjanin
Srednje Banatski okrug
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadijski okrug
Petak 7-12 h
Sombor
Staparski put
Zapadno Bački okrug
Apatin
Ul. Juke Kolaka
Zapadno Bački okrug
Petak 08 h
Stočna pijaca Klenike
Centar sela
Pčinjski okrug
Stočna pijaca Bosilegrad
Kod keja
Pčinjski okrug
Petak
Ljig Ljig Kolubarski okrug
Krupanj
Krupanj
Mačvanski okrug
Ljubovija
Ljubovija
Mačvanski okrug
Tešica
Tešica
Niški okrug
Gadžin Han
Gadžin Han
Niški okrug
Karađorđevo
Karađorđevo
Srednje Banatski okrug
Sremska Mitrovica
Kvantaš Sremski okrug
Srbobran
Srbobran
Južno Bački okrug
Kucura
Kucura
Južno Bački okrug
Pločica Mramorak
Kod vatrogasnog doma
Južno Banatski okrug
Poslednji petak u mesecu
6-14 h
Debeljača
Debeljača
Južno Banatski okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Prva subota u maju
Regionalna izložba priplodnih krava i ovaca
Tomaševac
Srednje Banatski okrug
Svake subote od 7-12 h
Pančevo
Pančevo
Južno Banatski okrug
Subota 02 h
Toponica
Toponica
Šumadijski okrug
Subota 05 h
Užice
Užice
Zlatiborski okrug
Prijepolje
Prijepolje
Zlatiborski okrug
Leskovac
Leskovac
Pirotski okrug
Vršac
Vršac
Južno Banatski okrug
Subota 06 h
Paraćin
Strižanski put Paraćin
Pomoravski okrug
Svilajnac
Svilajnac
Pomoravski okrug
Kruševac
Kruševac
Rasinski okrug
Trstenik
Trstenik
Rasinski okrug
JKP pijaca Raška
Raška
Raški okrug
JKP “Gradske tržnice”
Kragujevac
Šumadijski okrug
Plandište
Plandište
Južno Banatski okrug
Bela Crkva
Bela Crkva
Južno Banatski okrug
Subota 07 h
Smederevo
Carina
Kolubarski okrug
Smederevska Palanka
Put od Plane
Kolubarski okrug
Stočna pijaca Pirot
Pirot
Pirotski okrug
Lokalna pijaca
Ruma
Sremski okrug
Prokuplje
Carina
Toplički okrug
B. Palanka
B. Palanka
Južno Bački okrug
Subota 08 h
Stoćna pijaca Preševo
Kod stadiona
Pčinjski okrug
Subota
Boka
Boka
Srednje Banatski okrug
Srpska Crnja
Srpska Crnja
Srednje Banatski okrug
Sečanj Sečanj Srednje Banatski okrug
Jaša Tomić
Jaša Tomić
Srednje Banatski okrug
Ruski Krstur
Ruski Krstur
Južno Bački okrug
Vrbas
Vrbas
Južno Bački okrug
Bečej
Bečej
Južno Bački okrug
Ečka Ečka Srednje Banatski okrug
Dubovac Gaj
Cara Lazara 98
Južno Banatski okrug

Datum Naziv Mesto Okrug
Svake nedelje u mesecu od 06 h
Ilandža
Ilandža
Južno Banatski okrug
Prva nedelja u mesecu 07 h
Čurug
Čurug
Južno Bački okrug
Prva nedelja u mesecu od marta do oktobra, 07 h
Vašar
Novo Miloševo
Srednje Banatski okrug
Druga nedelja u mesecu

Šajkaš
Šajkaš
Južno Bački okrug
Šišnici
vašarište
Sremski okrug
Treća nedelja u mesecu
Susek
Susek
Južno Bački okrug
Vašar
Karađorđevo
Srednje Banatski okrug
Poslednja nedelja u mesecu Temerin
Temerin
Južno Bački okrug
Nedelja 04 h
Ćićevac
Ćićevac
Rasinski okrug
Varvarin
Varvarin
Rasinski okrug
Nedelja 5 h
Basaid
Vašarište
Severno Banatski okrug
Mokrin
Vašarište Severno Banatski okrug
Novi Kneževac
Vašarište Severno Banatski okrug
Lapovo
Lapovo
Šumadijski okrug
Nedelja 06 h
M. Prnjavor
Kod stadiona
Mačvanski okrug
Stopanja
Stopanja
Rasinski okrug
Nedelja 07 h
Novi Bečej
Novi Bečej
Srednje Banatski okrug
Žabalj
Žabalj
Južno Bački okrug
Futog
Futog
Južno Bački okrug
Seleva
Centar Kolubarski okrug
Stočna pijaca Ristovac
Centar sela
Pčinjski okrug
Nedelja Melenci Melenci Srednje Banatski okrug
Elemir
Elemir
Srednje Banatski okrug
Botoš
Botoš
Srednje Banatski okrug
Kula
Kula
Južno Bački okrug
Bečej
Bečej
Južno Bački okrug
Dubovac Gaj
Cara Lazara 98
Južno Banatski okrug